poniedziałek, 3 czerwca 2013

Eveline Cosmetics- ultra trwała pomadka w płynie. Ktoś chętny na wymiankę?

Cześć dziewczyny!
Przychodzę dziś do Was z takim nietypowym postem. Zanim zacznę, chciałam jeszcze zapytać czy któraś z Was wie jak zrobić zakładki, które wyświetlały by się na górze strony głównej bloga np. zakładka: kontakt, wymianka itp. ?? Nie wiem jak to zrobić, dlatego dziś ten post odnośnie wymianki. Jeżeli udałoby mi się zrobić te zakładki to w dziale wymianka pewnie znalazłoby się jeszcze kilka kosmetyków. :) bo czasem zdarzy mi się kupić coś w pośpiechu, co później okazuje się jednak nie tym, czego szukałam. ;)
 Jakiś czas temu pisałam Wam, że zakupiłam pomadkę w płynie z Eveline. Pomadka jest bardzo fajna, długo utrzymuje się na ustach i ładnie pachnie. Jedynie co to odcień tej pomadki jest dla mnie trochę za ciemny. Wolę raczej pomadki w kolorze pudrowego różu itp. Robiąc zakupy nie miałam możliwości, żeby otworzyć opakowanie i sprawdzić odcień tej pomadki, a na opakowaniu wydawał mi się jaśniejszy. Użyłam jej tylko raz, także produkt praktycznie nie naruszony. :) A szkoda, żeby u mnie przeleżał i stracił datę ważności.
Jeśli któraś z Was chciałaby go przygarnąć i byłaby chętna na wymiankę na jakiś inny produkt, niekoniecznie    pomadkę to proszę o kontakt. :)
Tutaj jeszcze zdjęcie, żeby pokazać Wam kolorek :)

 Odcień pomadki: nr. 115

Pozdrawiam serdecznie :)
Basia

6 komentarzy: