sobota, 15 lutego 2014

Kilka słów ode mnie oraz ostatnie wygrane.

Witajcie moje Drogie!

Jak już pewnie zdążyłyście zauważyć, nie ma mnie ostatnimi czasy w blogosferze w ogóle. Nie dodaję nowych postów, nie odwiedzam Waszych blogów...a to wszystko przez to, iż brakuje mi na to czasu. Brakuje mi bardzo tego, bo pisanie na blogu zawsze sprawiało mi przyjemność, a także bardzo lubię czytać co nowego na Waszych blogach... Mam nadzieję, że sytuacja jakoś się zmieni, że lepiej się zorganizuję i będę mogła wreszcie powrócić do w miarę regularnego udzielania się tutaj oraz u Was! :)

A teraz przedstawię Wam dwie przesyłki, które do mnie dotarły.
Pierwsza z nich przyszła całkiem niedawno- jest to wygrana na blogu Grota Bryza. Udało mi się wygrać w ich konkursie Intensywnie Nawilżające Serum Przeciwzmarszczkowe na noc- Go Cranberry.Natomiast organizatorzy konkursu byli tak uprzejmi i dołożyli do tej wygranej jeszcze kilka niespodzianek. Tak więc prezentuje się cała przesyłka: 

                                       

Znalazło się kilka saszetek, które bardzo chętnie przetestuję, a także świetne, małe lustereczko. :)

                                       

Przesyłka ta bardzo mile mnie zaskoczyła i bardzo dziękuję organizatorom konkursu, na blogu Grota Bryza za te wszystkie niespodzianki. :))

Drugą przesyłką, o której chciałabym Wam napisać, jest nagroda za wyróżnienie w konkursie na Top Gadułę miesiąca na blogu W zwierciadle codzienności mamy (nagrodę dostałam w grudniu, a dopiero teraz ją Wam pokazuję...także moje zaległości w blogowaniu są naprawdę bardzo duże! )


                                    

Przesyłka ta również była dla mnie bardzo miłą niespodzianką i wszystko bardzo mi się  spodobało! Dziękuję Agnieszko! :)

Mam nadzieję, że i u Was były jakiejś miłe niespodzianki??:) A jeśli nie, to ich Wam życzę!;):)

Buziaki Kochane! :)

8 komentarzy:

 1. fajne przesyłki :) gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. u mnie ciągle jakieś nowe przesyłki :D a jak cieszą :P

  OdpowiedzUsuń
 3. moje gratulacje :) świetne przesyłki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję. Fajne produkty, miłego testowania:)

  OdpowiedzUsuń
 5. O, ile super rzeczy :) Fajnie, fajnie :)

  OdpowiedzUsuń