piątek, 12 lipca 2013

PIĄTKOWA NIESPODZIANKA :)

Hej Moje Drogie!:)
Dzisiejszy dzień umiliła mi bardzo miła niespodzianka- paczka z wygraną w rozdaniu. Nie było to rozdanie na blogu, lecz na YouTubie. :) I tutaj chciałabym Wam (wszystkim, które również śledzą na YouTubie kanały o tematyce kosmetycznej i nie tylko) polecić kanał, który jest od pewnego czasu (dokładnie odtąd kiedy się dowiedziałam o jego istnieniu) jednym z moim nielicznych ulubieńców. Jest nim ladykingadejavu's channel. :) Tutaj podaję Wam linka: http://www.youtube.com/user/ladykingadejavu
Oglądam ten kanał, ponieważ prowadzi go niesamowita kobieta- Polka, mieszkająca w pięknej Francji- Roksana.:) Bardzo lubię słuchać jak opowiada, ma bardzo miły dla ucha głos. Jej filmiki są zwięzłe i konkretne. :) Jest naprawdę bardzo kochana i pełna ciepła. Zawsze z niecierpliwości wyczekuję jej kolejnego nagrania... :) Polecam Wam jej kanał bardzo serdecznie! :)

A oto jakie cudowności dostałam od Kochanej Roksany: :)

Prześliczna kosmetyczka, która w środku zawiera lusterko(świetna sprawa;)), cała wypełniona była kosmetykami oraz biżuterią. :)

Także Moje Drogie, jak widzicie, aż z dalekiej Francji:), dotarły do mnie takie skarby.:)

Droga Roksi, jeśli przypadkiem czytasz ten post, to wiedz, że jestem Ci bardzo wdzięczna za te cudne nagrody i czuję się zobowiązana.! :) :*

A Was moje Kochane, te które śledzą YouTubowe kanały urodowe, itp. zapraszam serdecznie na kanał Roksany-ladykingadejavu's channel :)
Pozdrawiam Was gorąco,
Basia

12 komentarzy: